Objavljeno: Pet 23.11.2018.

Prva HMNL: Pobjede Splićana i Brođana, šest golova Čavara

Pod vodstvom novog trenera igrači Splita upisali su u osmom kolu 1. HMNL tek drugu pobjedu u sezoni. S 3:1 Splićani su na domaćem parketu bili bolji od Osijek Kelmea. Dva je pogotka postigao Toni Kirevski, a jedan Jurjević.

Crnica i splitski Universitas u Šibeniku su remizirali 3:3. Čak pet golova postignuto je u posljednjih osam minuta utakmice. Gosti su do 38. minute vodili 2:1, ali je Crnica povela 3:2 golovima Subotića i Perića. U samoj završnici za konačnih 3:3 zabio je Ivor Šuljić.

Brod 035 je na domaćem parketu, u pravoj golijadi, s 10:5 svladao Alumnus. Apsolutni junak pobjede Brođana bio je Dražen Čavar koji je postigao šest pogodaka!

Prva HMNL, 8. kolo: Crnica - Universitas Split 3:3, Brod 035 - Alumnus 10:5, Split - Osijek Kelme 3:1

Subota (24.11.): Uspinjača Gimka - Square (17:30 sati), Novo Vrijeme Apfel - Jesenje (19 sati)

Nedjelja (25.11.): Futsal Dinamo - Vrgorac (18:30 sati)

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 16 (-1), 2. Vrgorac 14 (-1), 3. Square 13 (-1), 4. Crnica 13, 5. Futsal Dinamo 12 (-1), 6. Universitas Split 12, 7. Uspinjača Gimka 11 (-1), 8. Alumnus 9, 9. Brod 035 8, 10. Split 7, 11. Osijek Kelme 4, 12. Jesenje 3 (-1)