Objavljeno: Pet 15.10.2021.

Prva HMNL: Preokret Futsal Dinama protiv Makarana

U prvom susretu trećeg kola Prve HMNL Futsal Dinamo je kao domaćin pobijedio goste iz Makarske, Novo Vrijeme, s 5:2.

Gosti su golovima Pulinha i Blage Gašpara vodili na poluvremenu 2:1, ali je u nastavku uslijedio veliki preokret i uvjerljivo slavlje Futsal Dinama. Ukupno je Prgomet postigao dva gola za pobjednički sastav, dok su po jedan pogodak dodali Mudronja, Čekol i Mužar.

Futsal Dinamo je upisao drugu pobjedu u sezoni, a Makarani drugi poraz u nizu.

Prva HMNL, 3. kolo: Futsal Dinamo - Novo Vrijeme 5:2

Subota (16.10.): Universitas Split - Šibenik 1983 (18 sati), Vrgorac - Olmissum (18 sati), Futsal Pula - Square (20 sati), Crnica - Alumnus (20 sati)

Redoslijed: 1. Olmissum 6, 2. Futsal Dinamo 6 (+1), 3. Futsal Pula 6, 4. Universitas Split 6, 5. Square 3, 6. Novo Vrijeme 3 (+1), 7. Vrgorac 3, 8. Alumnus 0, 9. Crnica 0, 10. Šibenik 1983 0