Objavljeno: Ned 21.10.2018.

Prva HMNL: Remi u derbiju Uspinjače Gimke i Novog Vremena

Okončano je treće kolo Prve HMNL derbi utakmicom u Zagrebu u kojoj su Uspinjača Gimka i Novo Vrijeme Apfel remizirali 4:4.

Ekspresno su gosti poveli 3:0 golovima Fariasa, Osredkara i Vukovića. No, još do kraja prvog poluvremena domaćin je izjednačio na 3:3 (strijelci Markić, Koturović i Mataja).

U nastavku su opet Makarani poveli u 25. minuti golom Lucasa, no drugim je pogotkom David Mataja u 31. postavio konačnih 4:4.

Prva HMNL, 3. kolo: Uspinjača Gimka - Novo Vrijeme Apfel 4:4, Futsal Dinamo - Crnica 2:2, Split - Brod 035 2:1, Osijek Kelme - Universitas Split 2:5, Square - Alumnus 4:2, Vrgorac - Jesenje 8:0

Redoslijed: 1. Square 7, 2. Uspinjača Gimka 7, 3. Novo Vrijeme Apfel 7, 4. Alumnus 6, 5. Universitas Split 6, 6. Vrgorac 4, 7. Split 3, 8. Osijek Kelme 3, 9. Crnica 2, 10. Futsal Dinamo 2, 11. Jesenje 1, 12. Brod 035 1