Objavljeno: Sri 11.12.2019.

Prva HMNL: Square pobijedio prvaka u Makarskoj

Novo Vrijeme Apfel, aktualni prvak Prve HMNL, upisao je novi, drugi poraz u aktualnoj sezoni.

Nakon šibenske Crnice, od prvaka je, u Makarskoj, bolji bio dubrovački Square s 4:3. U gornjem domu ljestvice tako je sada velika gužva. Vodeće četiri momčadi (Novo Vrijeme Apfel, Square, Crnica i Olmissum) ugurane su u samo četiri boda.

Uz dva pogotka Lucaa i jedan Musinova Makarani su na poluvremenu vodili 3:2, no u nastavku se rezultat okrenuo na suprotnu stranu. Izjednačio je Pele, dok je u 35. minuti pogodak odluke postigao Gašpar.

Novo Vrijeme Apfel izgubilo je domaću utakmicu u Prvoj HMNL nakon pune dvije godine.

Prva HMNL, zaostala utakmica 6. kola: Novo Vrijeme Apfel - Square 3:4

Redoslijed: 1. Novo Vrijeme Apfel 18, 2. Square 17, 3. Crnica 16, 4. Olmissum 15, 5. Futsal Dinamo 11, 6. Alumnus 10, 7. Universitas Split 10, 8. Vrgorac 8, 9. Uspinjača Gimka 6, 10. Split 2