Objavljeno: Sub 05.03.2022.

Prva HMNL: Tri boda za Futsal Dinamo i Novo Vrijeme

Futsal Dinamo prati vodeći dvojac na ljestvici Prve HMNL te je u 13. kolu, na svom terenu, svladao dubrovački Square s 2:1. Svi golovi su postignuti unutar samo pet minuta drugog poluvremena. Futsal Dinamo je poveo golom Grbeše. Izjednačio je Kuraja, ali je u 27. minuti Grbeša još jednom bio precizan te je odveo svoju momčad do pobjede.

Istim rezultatom je Novo Vrijeme u Splitu pobijedilo Universitas. Čule je zabio za 1:0 domaćina i sve do 30. minute su Splićani vodili. No, Kazazić i Luka Suton potom su zabili za tri gostujuća boda Makarana.

U derbiju začelja nije bilo nikakve neizvjesnosti jer je Šibenik 1983, kao domaćin, svladao Alumnus s čak 9:2. Prvo ime susreta bio je Zvonimir Šućur s tri pogotka.

Prva HMNL, 13. kolo: Futsal Dinamo - Square 2:1, Šibenik 1983 - Alumnus 9:2, Universitas Split - Novo Vrijeme 1:2, Vrgorac - Crnica 4:1, Futsal Pula - Olmissum 4:2

Redoslijed: 1. Olmissum 25 bodova, 2. Futsal Pula 24, 3. Futsal Dinamo 21, 4. Novo Vrijeme 21, 5. Square 20, 6. Universitas Split 18, 7. Vrgorac 18, 8. Crnica 18, 9. Šibenik 1983 13, 10. Alumnus 3