Objavljeno: Pet 04.10.2019.

Prva HMNL: Vrgorac i Square slavili u gostima

U dvoboju drugog kola nove sezone Prve HMNL prošlogodišnji finalist Vrgorac ostvario je prvu pobjedu. Nakon iznenađujućeg startnog domaćeg poraza od Olmissuma, igrači Vrgorca uvjerljivo su slavili kod Splita 5:3. Domaćin je poveo, ali je Vrgorac uzvratio s čak pet pogodaka! Pogađali su Luka i Josip Suton, dva puta Ante Kraljević i jednom Martinac za velikih 5:1. Do kraja su Splićani samo ublažili poraz (strijelci Kirevski i Radić).

I u drugom susretu u petak slavili su gosti. Dubrovački Square pobijedio je kod Futsal Dinama s 4:3. Dubrovčani su imali startnih 2:1, ali je s dva pogotka Davora Kanjuha domaćin na odmor otišao s prednošću od 3:2. U nastavku su pogađali, pak, samo gosti. U 34. je Gašpar izjednačio na 3:3, dok je Mirko Hrkač u 38. minuti pogodio za konačnih 4:3.

Prva HMNL, 2. kolo: Split - Vrgorac 3:5, Futsal Dinamo - Square 3:4, Novo Vrijeme Apfel - Alumnus 4:1

Subota (5.10.): Olmissum - Universitas Split (19 sati), Crnica - Uspinjača Gimka (20 sati)