Objavljeno: Pon 07.02.2022.

Prva HMNLŽ: Dinamo i Alumnus odigrali 3:3

U derbi utakmici sedmog kola Prve HMNLŽ Dinamo i Alumnus su odigrali 3:3. Nakon pet uzastopnih pobjeda, bila je ovo prva ligaška utakmica u kojoj nije slavio Dinamo. Vodio je Dinamo 3:1, uz dva gola Petarić i jedan Pejić sve do sedam minuta prije kraja. No, potom su unutar samo dvije minute Orešić i Gaiser zabile za konačnu podjelu bodova.

Na vrh ljestvice došla je ekipa MC Plus-Agram koja je u ovom kolu uvjerljivo svladala Mirlović Zagoru u Šibeniku s 13:1. Posebno su se istaknule Lovrić s četiri i Mihić s tri pogotka.

Prva HMNLŽ, 7. kolo: Mirlović Zagora - MC Plus-Agram 1:13, Radnik Futsal - Super Chicks 1:6, Dinamo - Alumnus 3:3

Redoslijed: 1. MC Plus-Agram 18 bodova, 2. Dinamo 16 (-1), 3. Alumnus 11, 4. Super Chicks 10, 5. Mirlović Zagora 3 (-1), 6. Radnik Futsal 0