Objavljeno: Uto 18.02.2020.

Prva HNL - Juniori: Dinamo i Jurčec razbili Osijek

U utorak je nastavljena sezona u Prvoj HNL - Juniori. Unaprijed su utakmicu 17. kola odigrali Dinamo i Osijek.

U susretu su apsolutno dominirali Dinamo i Jurica Jurčec koji je s tri pogotka bio najbolji igrač utakmice. Već u petoj minuti Jurčec je postigao prvi pogodak, a poluvrijeme je okončano s 2:0 za Dinamo (strijelac Svržnjak).

U nastavku je prvo Osijek smanjio na 1:2 golom Stanića, ali su kasnije Jurčec s dva gola i Pejić zaokružili uvjerljivi nastup zagrebačke momčadi koja je uz utakmicu više zasjela na prvo mjesto ljestvice.

Tijekom vikenda se, pak, igraju dvoboji 15. kola.

Prva HNL - Juniori, 17. kolo: Dinamo - Osijek 5:1 (Jurčec 5., 58., 71., Svržnjak 28., Pejić 88./Stanić 52.)

Redoslijed: 1. Dinamo 37 (+1), 2. Hajduk 35, 3. Lokomotiva 28, 4. Varaždin 25, 5. Rudeš 23…