Objavljeno: Ned 28.02.2021.

Prva HNL - Juniori: Teške pobjede Hajduka i Dinama

Juniori Hajduka nisu zapeli u 16. kolu Prve HNL - Juniori. Osvojili su tri boda kod Hrvatskog dragovoljca, ali na vrlo težak način pobjedom 1:0. Jedini je pogodak postigao Marko Domančić već u 11. minuti.

Dinamo je na isti način, vrlo teško, slavio kod Istre 1961 (1:0). Od 66. minute je Dinamo imao igrača više (Siljan), a gol odluke postigao je Crnac u 74. minuti.

Hajduk i Dinamo su bodovno izjednačeni na vrhu ljestvice, ali je Hajduk odigrao dvije utakmice manje.

Varaždin je s 2:1 bio bolji od Slaven Belupa golovima Mezge iz jedanaesterca i Havojića u 80. minuti.

U dvoboju 16. kola Prve HNL - Juniori igrači Lokomotive su svladali Osijek s 3:1 u borbi koju ove dvije momčadi, zajedno s Rijekom, vode za treće mjesto na ljestvici. Ključnim se pokazala 65. minuta kada je Osijek ostao s igračem manje kod rezultata 1:1 te se nakon toga Roko Šimić s dva gola premetnuo u igrača utakmice. Prije toga je strijelac za Lokomotivu bio Stojković, a za goste Ajazi.

Zaprešićki Inter je golovima Magdića i Frkovića svladao Sesvete 2:1, dok je Rudeš golom iz jedanaesterca Shatrija u 90. minuti pobijedio Dugopolje 1:0.

Prva HNL - Juniori, 16. kolo: Inter-Zaprešić - Sesvete 2:1 (Magdić 21., Frković 25./Stanić 70.-11m), Lokomotiva - Osijek 3:1 (Stojković 26., Šimić 71., 76./Ajazi 60.), Rudeš - Dugopolje 1:0 (Shatri 90.-11m), Istra 1961 - Dinamo 0:1 (Crnac 74.), Varaždin - Slaven Belupo 2:1 (Mezga 51.-11m, Havojić 80./Marijanović 59.), Hrvatski dragovoljac - Hajduk 0:1 (Domančić 11.)

Odgođeno: Orijent 1919 - Rijeka

Redoslijed: 1. Hajduk 45, 2. Dinamo 45 (+2), 3. Lokomotiva 33, 4. Osijek 31, 5. Rijeka 28...