Objavljeno: Sri 12.05.2021.

Prva HNL: Pobjede kadeta i pionira Rijeke

Prva HNL - Kadeti: Rijeka uvjerljiva protiv Varaždina

Odigrana je zaostala utakmica 18. kola Prve HNL - Kadeti, a Rijeka je kao domaćin bila bolja od Varaždina s 3:0.

Prvi pogodak je postigao Bossi nakon pola sata igre, a Rijeka je definitivno doplovila do tri boda početkom drugog poluvremena kada su Begović i Gajzler postavili konačnih 3:0.

Rijeka je došla na sedmo mjesto ljestvice, dok je Varaždin ostao deveti.

Prva HNL - Kadeti, zaostala utakmica 18. kola: Rijeka - Varaždin 3:0 (Bossi 31., Begović 50., Gajzler 57.)

Redoslijed: 1. Dinamo 57, 2. Hajduk 49 (-1), 3. Lokomotiva 43, 4. Osijek 43, 5. Istra 1961 34...

Prva HNL - Pioniri: Rijeka pobijedila Varaždin i preskočila ga na ljestvici

U zaostalom susretu 18. kola Prve HNL - Pioniri Rijeka je na domaćem terenu pobijedila Varaždin 2:0 čime je preskočila upravo Varaždin na ljestvici. Trenutačno su pioniri Rijeke na devetom mjestu. Prvo ime susreta bio je Andrija Belina s dva pogotka, u 42. i 55. minuti.

Prva HNL - Pioniri, zaostala utakmica 18. kola: Rijeka - Varaždin 2:0 (Belina 42., 55.)

Redoslijed: 1. Osijek 57 (-1), 2. Hajduk 55 (-1), 3. Dinamo 47, 4. Lokomotiva 38 (-1), 5. Sesvete 34 (-1)...