Objavljeno: Uto 30.04.2019.

Prva HNL: Remi kadeta Dinama i Hajduka, pobjeda pionira Hajduka

Prva HNL - Kadeti: Remi u derbiju, Dinamo čuva prednost pred Hajdukom

Pobjednika nije bilo u derbi utakmici 22. kola Prve HNL - Kadeti. U Zagrebu su kadeti Dinama i Hajduka remizirali 1:1.

Takav je rezultat na kraju bio povoljniji za Dinamo koji je u odnosu na Splićane zadržao pet bodova prednosti (56-51) na vrhu ljestvice.

Hajduk je imao potrebno vodstvo za koje je zaslužan Domagoj Topić u 36. minuti. No, splitska je momčad uživala u vodstvu samo osam minuta. U 44. je izjednačio Bartol Barišić i tih je 1:1 ostalo do kraja susreta.

Prva HNL - Kadeti, 22. kolo: Dinamo - Hajduk 1:1 (Barišić 44./Topić 36.), Zagreb - Rijeka 2:2, Lokomotiva - Međimurje 13:0, Osijek - Inter-Zaprešić 2:0, Istra 1961 - Sesvete 2:0

Kasnije: Šibenik - Solin (21.5.), Varaždin - Slaven Belupo (22.5.)

Redoslijed: 1. Dinamo 56, 2. Hajduk 51, 3. Istra 1961 37, 4. Lokomotiva 36, 5. Osijek 36...

Prva HNL - Pioniri: Antunović zabio za pobjedu Hajduka kod Dinama

U derbi utakmici 22. kola Prve HNL - Pioniri splitski Hajduk u Zagrebu je svladao Dinamo s minimalnih 1:0.

Utakmica je odlučena u 58. minuti kada je jedini pogodak na susretu postigao splitski džoker s klupe Mate Antunović.

Unatoč pobjedi, Hajduk je i dalje vrlo daleko od vodeće Lokomotive koja ima čak 11 bodova više (64-53) od splitskih pionira. Dinamo je na diobi trećeg mjesta s Rijekom.

Prva HNL - Pioniri, 22. kolo: Dinamo - Hajduk 0:1 (Antunović 58.), Zagreb - Rijeka 0:1, Lokomotiva - Međimurje 7:0, Osijek - Inter-Zaprešić 3:1, Istra 1961 - Sesvete 4:1

Redoslijed: 1. Lokomotiva 64, 2. Hajduk 53, 3. Rijeka 42, 4. Dinamo 42, 5. Osijek 35...