Objavljeno: Sri 02.06.2021.

Prva HNL: Remi kadeta Rijeke i Hajduka, pobjeda pionira Lokomotive

Prva HNL - Kadeti: Rijeka propustila pobjedu protiv Hajduka

Odigrana je zaostala utakmica 21. kola Prve HNL - Kadeti, a Rijeka i Hajduk su podijelili bodove odigravši 1:1.

Vrlo blizu pobjede bili su kadeti Rijeke jer su golom Korača u 11. minuti vodili sve do samoga kraja. No, u 86. minuti je izjednačio Zubanović čime je vratio Hajduk na drugo mjesto ljestvice (isti broj bodova imaju Lokomotiva i Osijek). Rijeka je na šestom mjestu.

Do kraja sezone se još moraju odraditi utakmice zadnjeg, 26. kola, a od ranije je poznato da su prvaci kadeti Dinama.

Prva HNL - Kadeti, zaostala utakmica 21. kola: Rijeka - Hajduk 1:1 (Korač 11./Zubanović 86.)

Redoslijed: 1. Dinamo 59, 2. Hajduk 52, 3. Lokomotiva 52, 4. Osijek 52, 5. Istra 1961 41...

Prva HNL - Pioniri: Lokomotiva bolja od Rijeke

Pioniri Lokomotive uspješno su obavili zaostalu utakmicu desetoga kola Prve HNL - Pioniri te su kao domaćini svladali Rijeku 1:0. Jedini je gol postigao Ante Utrobičić u 54. minuti. Lokomotiva je samo učvrstila svoje četvrto mjesto na ljestvici, dok je Rijeka ostala deveta.

Prva HNL - Pioniri, zaostala utakmica 10. kola: Lokomotiva - Rijeka 1:0 (Utrobičić 54.)

Redoslijed: 1. Osijek 66 (-1), 2. Hajduk 62 (-1), 3. Dinamo 53, 4. Lokomotiva 45, 5. Sesvete 41...