Objavljeno: Čet 23.05.2019.

Prva HNL: Slavlja kadeta Šibenika i Varaždina te pionira Šibenika

Prva HNL - Kadeti: Šibenskih pet golova Solinu

U Prvoj HNL - Kadeti odrađene su dvije zaostale utakmice 22. kola, a u oba slučaja pobijedili su domaćini.

Uvjerljivo su pred svojim navijačima slavili kadeti Šibenika u dvoboju protiv Solina. Bilo je 5:1, a dva je pogotka za domaćina postigao Ivan Laća. Siguran nastup golovima su upotpunili Skorić i Klarić, dok je jedan šibenski gol djelo gostujućeg igrača Pažanina.

Varaždin je također osvojio domaća tri boda, ali u mnogo izjednačenijem susretu protiv Slaven Belupa. Bilo je 1:0, a jedini je gol postigao Ciglar u 62. minuti.

Prva HNL - Kadeti, zaostale utakmice 22. kola: Šibenik - Solin 5:1 (Skorić 6., Laća 19.-11m, 46., Klarić 76./Ožegović 12., Pažanin 59.-ag), Varaždin - Slaven Belupo 1:0 (Ciglar 62.)

Redoslijed: 1. Dinamo 63, 2. Hajduk 56, 3. Lokomotiva 38, 4. Istra 1961 38, 5. Osijek 37...

Prva HNL - Pioniri: Pobjeda Šibenika, u Varaždinu bez golova

U zaostalom susretu 22. kola Prve HNL - Pioniri mladi igrači Šibenika na svom su terenu s 2:1 pobijedili Solin. Utakmica je, nakon uvodnog gola Sekulića za Šibenik i potom izjednačenja u vidu pogotka Baturine, odlučena u samoj završnici kada je Stipe Crljen u 70. minuti realizirao jedanaesterac i time omogućio svom sastavu tek treću ovosezonsku pobjedu.

Zaostalu su utakmicu istog kola odigrali i Varaždin i Slaven Belupo, a koja je završila bez golova.

Prva HNL - Pioniri, zaostale utakmice 22. kola: Šibenik - Solin 2:1 (Sekulić 27., Crljen 70.-11m/Baturina 53.), Varaždin - Slaven Belupo 0:0

Redoslijed: 1. Lokomotiva 70 (-1), 2. Hajduk 57, 3. Dinamo 51, 4. Rijeka 44, 5. Osijek 39...