Objavljeno: Ned 24.03.2019.

Prva HNL: Slavlje kadeta Varaždina, remi pionira Sesveta i Varaždina

Prva HNL - Kadeti: Varaždin osvojio tri boda kod Sesveta

U ranije odigranoj utakmici 21. kola Prve HNL - Kadeti Varaždin je u gostima bio bolji od Sesveta te pobijedio 2:1.

Niko Ciglar u 11. i Leon Belcar u 40. minuti (iz jedanaesterca) doveli su goste u komotno vodstvo od 2:0 koje je domaćin do kraja samo smanjio pogotkom Ferata u 80. minuti.

Varaždin je ovom pobjedom skočio na deveto mjesto ljestvice te se približio svom suparniku iz 21. kola koji je sedmi.

Prva HNL - Kadeti, 21. kolo: Sesvete - Varaždin 1:2 (Ferat 80./Ciglar 11., Belcar 40.-11m)

Redoslijed: 1. Dinamo 52, 2. Hajduk 47, 3. Rijeka 32, 4. Istra 1961 31, 5. Lokomotiva 30...

Prva HNL - Pioniri: Remi Sesveta i Varaždina

Pioniri Sesveta i Varaždina odigrali su ove subote, unaprijed, svoju utakmicu 21. kola Prve HNL - Pioniri.

Dvoboj je završio bez pobjednika (1:1) pa su Sesvete ostale na osmom mjestu ljestvice, dok je Varaždin i dalje pretposljednji. I za jednu i za drugu momčad ovo je bio osmi remi u sezoni.

Domaćin je poveo golom Djevelekaja u osmoj minuti, dok je Nikola Obadić izjednačio na konačnih 1:1 u 21. minuti.

Prva HNL - Pioniri, 21. kolo: Sesvete - Varaždin 1:1 (Djevelekaj 8./Obadić 21.)

Redoslijed: 1. Lokomotiva 55, 2. Hajduk 47, 3. Rijeka 39, 4. Dinamo 36, 5. Međimurje 30...