Objavljeno: Sri 26.05.2021.

Prva HNL: Završena sezona juniora, pobjede kadeta i pionira Rijeke

Prva HNL - Juniori: Za kraj tri pogotka Čuića i pobjeda Hajduka

Odigrana je posljednja utakmica sezone u Prvoj HNL - Juniori. U zaostalom dvoboju 25. kola prvak Hajduk je kao domaćin s 3:0 pobijedio Dugopolje.

Apsolutno najbolji igrač susreta bio je Filip Čuić koji je postigao sva tri pogotka za Hajduk koji je na kraju skupio čak 15 bodova više od Dinama.

Hajduk je tako postao prvak i predstavljat će hrvatski nogomet u juniorskoj Ligi prvaka. Dinamo je doprvak, Orijent 1919 će igrati dodatne kvalifikacije za ostanak u Ligi, dok je Hrvatski dragovoljac ispao.

Prva HNL - Juniori, zaostala utakmica 25. kola: Hajduk - Dugopolje 3:0 (Čuić 4., 11., 45.)

Konačni redoslijed: 1. Hajduk 73, 2. Dinamo 58, 3. Lokomotiva 54, 4. Rijeka 41, 5. Osijek 41, 6. Varaždin 34, 7. Dugopolje 31, 8. Slaven Belupo 31, 9. Rudeš 29, 10. Sesvete 29, 11. Istra 1961 27, 12. Inter-Zaprešić 26, 13. Orijent 1919 23, 14. Hrvatski dragovoljac 19

Prva HNL - Kadeti: Čulina pogodio za tri boda Rijeke

Odigran je zaostali dvoboj 20. kola Prve HNL - Kadeti, a Rijeka je kao domaćin s minimalnih 1:0 bila bolja od Zagreba. Jedini je pogodak postignut na samom početku, u drugoj minuti poentirao je Čulina. Rijeka je skočila na sedmo mjesto ljestvice, dok je Zagreb i dalje pretposljednji i ima tek bod više od posljednje Cibalije.

Prva HNL - Kadeti, zaostala utakmica 20. kola: Rijeka - Zagreb 1:0 (Čulina 2.)

Redoslijed: 1. Dinamo 59, 2. Hajduk 51 (-1), 3. Lokomotiva 49, 4. Osijek 49, 5. Istra 1961 38...

Prva HNL - Pioniri: Rijeka s 2:0 svladala Zagreb

Pioniri Rijeke svladali su Zagreb 2:0 u zaostalom susretu 20. kola Prve HNL - Pioniri. Rijeka je utakmicu riješila u drugom poluvremenu kada je postigla oba pogotka (Precetti u 49. i Bilajac u 70. minuti). Unatoč slavlju, Rijeka je ostala deveta, kao i što je Zagreb i dalje posljednji (tri boda manje od zaprešićkog Intera).

Prva HNL - Pioniri, zaostala utakmica 20. kola: Rijeka - Zagreb 2:0 (Precetti 49., Bilajac 70.)

Redoslijed: 1. Osijek 63 (-1), 2. Hajduk 61 (-1), 3. Dinamo 50, 4. Lokomotiva 41 (-1), 5. Sesvete 40...