Objavljeno: Ned 10.11.2019.

Prva HNLŽ: Laka pobjeda Dinama, Mihić za slavlje Agrama

U sedmom kolu Prve HNLŽ nogometašice Dinama ostvarile su laganu gostujuću pobjedu kod Neretve čime su učvrstile svoju treću poziciju na ljestvici. Dinamo je pobijedio 4:0, a u strijelkinje su se upisale četiri različite igračice. U prvom poluvremenu poentirala je Benković, a u nastavku Petarić, Stanić i Žagar.

Agram je s 3:2 slavio protiv Lepoglave, a junakinja u pobjedi domaće ekipe bila je Mihić koja je zabila dva gola, ali i onaj ključni u 62. minuti za konačnih 3:2.

Katarina Zrinski je s 4:1 nadjačala Viktoriju, a dva je puta suparničku mrežu pogađala Cicijelj.

Derbi kola Osijeka i Splita odigrat će se naknadno zbog nedavnih reprezentativnih obveza koje je imala Hrvatska.

Prva HNLŽ, 7. kolo: Katarina Zrinski - Viktorija 4:1 (Cicijelj 17., 90.-11m, Žužić 23., Nagy 36./Skalić 60.), Neretva - Dinamo 0:4 (Benković 15., Petarić 52., Stanić 79., Žagar 89.), Agram - Lepoglava 3:2 (Mihić 30., 62., Kalašić 53./Požgaj 35., 57.-11m)

Kasnije: Osijek - Split

Redoslijed: 1. Split 18 (-1), 2. Osijek 18 (-1), 3. Dinamo 15, 4. Neretva 9, 5. Viktorija 6, 6. Agram 6, 7. Lepoglava 4, 8. Katarina Zrinski 4