Objavljeno: Pon 20.09.2021.

Prva HNLŽ, mlađi uzrasti: Sjajna utakmica kadetkinja Dinama i Hajduka

Odigrane su utakmice trećeg kola Prve HNLŽ za kadetkinje i pionirke, a posebnu pažnju je privukla utakmica kadetkinja Dinama i Hajduka. Splićanke su kao gošće vodile 2:0 i 3:2 sve do 86. minute, ali su se na kraju radovale igračice Dinama. Prvo je u 86. minuti Žulj izjednačila na 3:3, dok je samo minutu kasnije Kovačević zabila za pobjedu Dinama 4:3.

U konkurenciji kadetkinja savršene tri pobjede imaju Agram i Rijeka.

U konkurenciji pionirki nakon odigranih trećih utakmica isto toliko pobjeda imaju Donat, Gorica i Hajduk. Ova potonja ekipa svladala je Dinamo u gostima 2:1 golovima Damić i Ljubičić.

Prva HNLŽ, kadetkinje (3. kolo): Graničar Županja - Agram 0:5, Rijeka - Neretva 5:0, Viktorija - Gorica 3:0, Međimurje - Donat 1:2, Dinamo - Hajduk 4:3

Kasnije: Split - Osijek

Prva HNLŽ, pionirke (3. kolo): Graničar Županja - Agram 2:9, Rijeka - Neretva 3:0, Viktorija - Gorica 0:4, Međimurje - Donat 0:2, Dinamo - Hajduk 1:2