Objavljeno: Ned 02.12.2018.

Prva HNLŽ: Nogometašice Marjana bolje od Dinama, Pregrada bolja od Viktorije

U subotu je odigrana jedna zaostala utakmica drugog kola Prve HNLŽ. Nogometašice splitskog Marjana pobijedile su Dinamo u gostima s 2:1. Domaća je ekipa povela golom Ivane Stanić iz jedanaesterca u 23. minuti. No, uslijedio je preokret. Petra Barbir je u 30. izjednačila na 1:1, a u 68. minuti Antonija Petković postavila je konačnih 2:1.

U nedjelju je odigrana još jedna zaostala utakmica drugog kola Prve HNLŽ, a igračice Pregrade na svom su terenu pobijedile Viktoriju 2:0. Do bodova je Pregrada došla u završnom dijelu susreta. Prvo je Brkić u 71. minuti postigla prvi gol na susretu, dok je u drugoj minuti sudačke nadoknade Šćukanec-Hopinski zapečatila pobjedu domaćih nogometašica.

Prva HNLŽ, zaostale utakmice 2. kola: Pregrada - Viktorija 2:0 (Brkić 71., Šćukanec-Hopinski 90.+2), Dinamo - Marjan 1:2 (Stanić 23.-11m/Barbir 30., Petković 68.)

Redoslijed: 1. Osijek 24, 2. Split 24 (-1), 3. Agram 21 (-1), 4. Dinamo 13, 5. Neretva 11 (-1), 6. Katarina Zrinski 9, 7. Pregrada 9 (-1), 8. Marjan 8, 9. Viktorija 5, 10. Rijeka -1