Objavljeno: Sri 02.09.2020.

Prve HNL: Pioniri Rijeke iznenadili Dinamo, briljirao Bilajac

Prva HNL - Kadeti: Teške pobjede Dinama i Hajduka

Kadeti Dinama su u trećem kolu Prve HNL - Kadeti upisali i treću pobjedu, ali nije bila ugodna utakmica protiv Rijeke.

Dinamo je ipak slavio s minimalnih 1:0 i to zaslugom Frana Čuljaka koji je u 40. minuti postigao jedini pogodak.

I Hajduk je sretno osvojio bodove kod Međimurja gdje je slavio 2:1. Antunović je doveo Splićane u vodstvo, dok je u 49. minuti golom iz jedanaesterca izjednačio Ratajec. Tih je 1-1 stajalo sve do 90. minute kada Capan ipak pogađa za slavlje gostiju.

Lokomotiva se nije mučila, već je s 4:0 svladala Solin u gostima. Batur je postigao dva, a Miškić i Stanić po jedan pogodak.

Prva HNL - Kadeti, 3. kolo: Međimurje - Hajduk 1:2 (Ratajec 49.-11m / Antunović 12., Capan 90.), Osijek - Slaven Belupo 3:0 (Blažanović 43., 53., Mikolčić 72.), Solin - Lokomotiva 0:4 (Batur 14.-11m, 53., Miškić 21., Stanić 29.), Istra 1961 - Sesvete 1:3 (Gobbo 2. / Gucić 26., Žgela 33., Vidak 80.), Dinamo - Rijeka 1:0 (Čuljak 40.), Inter-Zaprešić - Zagreb 3:0 (Bjelivuk 34., Kereša 53., Kosanović 81.), Varaždin - Cibalia 3:1 (Lukman 18., Horvatić 47., Težak 83. / Križanović 86.)

Redoslijed: 1. Dinamo 9, 2. Lokomotiva 7, 3. Hajduk 7, 4. Osijek 7, 5. Inter-Zaprešić 4…

Prva HNL - Pioniri: Rijeka s 3:1 slavila kod Dinama

Nakon odigranih utakmice trećeg kola Prve HNL - Pioniri na vrhu su sa devet bodova ostali Osijek i Hajduk. Prvi je poraz u sezoni doživio Dinamo kojeg je u Zagrebu pobijedila Rijeka s 3:1.

Dinamo nije mogao zaustaviti Jakova Bilajca, igrača koji je postigao sva tri pogotka na ovom ogledu. Jedini je Dinamov strijelac bio Miljak.

Hajduk nije imao lagani posao kod Međimurja. U tvrdoj utakmici pobijedio je tek 1:0, a ogled je odlučen u 20. minuti kada je strijelac bio Kuzmanić.

Osijek je zadržao stopostotni učinak domaćim slavljem protiv Slaven Belupa od 3:0 u kojem su suparničku mrežu pogađali Perić, Barić i Živković.

Odličnu je utakmicu odigrao Matej Šop čija je Lokomotiva u gostima svladala Solin 4:0. Šop je tri puta bio strijelac, a još je jedan gol dodao Baždarić.

Prva HNL - Pioniri, 3. kolo: Međimurje - Hajduk 0:1 (Kuzmanić 20.), Osijek - Slaven Belupo 3:0 (Perić 25., Barić 38., Živković 41.), Solin - Lokomotiva 0:4 (Šop 4.-11m, 62., 70., Baždarić 54.), Istra 1961 - Sesvete 2:1 (Delimehić 61., Celija 70.+4 / Brešić 56.), Dinamo - Rijeka 1:3 (Miljak 44. / Bilajac 29., 38., 51), Inter-Zaprešić - Zagreb 2:3 (Lasan 3., Severec 35. / Matulin 26., Vego 47.-11m, Magđinski 54.), Varaždin - Cibalia 2:2 (Hopek 55., Lušić 67. / Vukelić 27., Dabić 62.)

Redoslijed: 1. Osijek 9, 2. Hajduk 9, 3. Dinamo 6, 4. Rijeka 6, 5. Istra 1961 6…