Objavljeno: Sub 11.11.2017.

Prvenstvo Južne Amerike, U-15: Brazil s 2:0 svladao Hrvatsku

Hrvatski nogometaši do 15 godina upisali su i treći poraz (u isto toliko nastupa) na Prvenstvu Južne Amerike do 15 godina.

U ogledu trećeg kola skupine B Brazil je bio bolji od Hrvatske U-15 s 2:0. Mladi su Brazilci dominirali tijekom cijele utakmice i stvorili niz dobrih prilika pred hrvatskim vratima, no samo se po jedna lopta u svakom poluvremenu zakoprcala u hrvatskoj mreži.

U 41. minuti je Peglow postigao prvi gol na susretu, dok je u 68. Kaio realizirao jedanaesterac za konačnih 2:0. Inače, hrvatski vratar Mislav Zadro u samoj je završnici spriječio 3:0 jer je spomenutom Kaiju obranio udarac s bijele točke.

Prvenstvo Južne Amerike, skupina B, 3. kolo: Hrvatska - Brazil 0:2 (Peglow 41., Kaio 68.-11m), Ekvador - Bolivija 3:2, Peru - Venezuela 0:0

Redoslijed: 1. Brazil 9, 2. Peru 7, 3. Venezuela 5, 4. Ekvador 4, 5. Hrvatska 0, 6. Bolivija 0