Objavljeno: Čet 09.11.2017.

Prvenstvo Južne Amerike, U-15: Drugi poraz Hrvatske

Mladi hrvatski nogometaši do 15 godina odradili su drugi nastup na Prvenstvu Južne Amerike do 15 godina. I u drugoj utakmici Hrvatska U-15 upisala je poraz, ali je ovom prilikom sastav Mladena Ivančića bio mnogo bliže mogućem remiju. Venezuela je pobijedila 2:1.

Venezuela je povela u 16. minuti golom Daniela Pereza, no još u prvom dijelu Hrvatska je izjednačila i to autogolom Oscara Jimeneza.

Izjednačenih 1:1 stajalo je do 65. minute kada je Yorlen Cordero zabio pobjedonosni pogodak za Venezuelu iz jedanaesterca.

U trećem kolu skupine B Hrvatska u petak igra protiv prvog favorita skupine, Brazila, koji do sada ima dvije uvjerljive pobjede.

Prvenstvo Južne Amerike, skupina B, 2. kolo: Hrvatska - Venezuela 1:2 (Perez 16., Jimenez 34.-ag, Cordero 65.-11m), Peru - Bolivija 4:1, Brazil - Ekvador 2:0

Redoslijed: 1. Brazil 6, 2. Peru 6, 3. Venezuela 4, 4. Ekvador 1, 5. Hrvatska 0, 6. Bolivija 0