Objavljeno: Sri 16.10.2019.

Socca SP: Hrvatska uvjerljiva protiv Kolumbije

Hrvatska reprezentacija u malom nogometu pobijedila je Kolumbiju čak 5:0 u posljednjem svom nastupu skupine B na Socca Svjetskom prvenstvu.

Završila je Hrvatska natjecanje u skupini s dvije pobjede (Kolumbija, Alžir bez borbe), remijem (Turska) i porazom (Brazil), ali će za prolaz pričekati posljednju utakmicu u skupini koju će u četvrtak odigrati Kolumbija i Turska.

Odlično su hrvatski igrači odradili ogled protiv Kolumbije u kojem su dominirali od samog početka. Tako je Vojnović zabio prvi pogodak na dvoboju u 14. minuti, dok je Zeko u 19. povećao na 2:0.

Ležaić je u 24. minuti bio novi strijelac (za 3:0), dok je u samoj završnici Dino Škibola zabio još dva pogotka za visoku pobjedu Hrvatske i dolazak nadomak plasmana u drugi krug.

Socca SP u malom nogometu, skupina B (3. kolo): Hrvatska - Kolumbija 5:0