Objavljeno: Pet 20.09.2019.

Superkup: Premijerni trofej za Novo Vrijeme Apfel

U petak je Slavonski Brod bio domaćin premijerne utakmice Superkupa u kojoj je Novo Vrijeme Apfel, inače aktualni prvak Prve HMNL, s 4:0 pobijedio Uspinjaču Gimku, prošlosezonskog osvajača Kupa.

Momčad iz Makarske time je nastavila nizati trofeje u domaćim okvirima, a ovom prilikom potpuno je dominirala protiv suparnika te tako najavila kako će još jednu sezonu biti apsolutni favorit za osvajanje naslova prvaka Hrvatske.

Makarani su poveli u četvrtoj minuti kada je udarac Kazazića u suparničku mrežu proslijedio Osredkar. Krajem prvog dijela, u 16. minuti, u padu je za 2:0 poentirao Brazilac Lucao i time prilično usmjerio nastavak dvoboja.

Razrješenje ogleda dogodilo se u završnici susreta i kreatori su bili Brazilci. Pulinho je zabio u 32., a Lucao u 36. minuti, nakon sjajne akcije za konačnih 4:0.

Superkup: Novo Vrijeme Apfel - Uspinjača Gimka 4:0