Objavljeno: Uto 14.09.2021.

SuperSport HNK: Gorica uvjerljiva kod Nehaja

Čak deset golova postignuto je u prvoj odigranoj utakmici šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Gorica je pobijedila Nehaj u Senju 7:3.

Član Treće HNL - Zapad prijetio je velikim iznenađenjem jer je na poluvremenu vodio 3:2. Dva gola za Nehaj je postigao Tomac, a jedan Prizmić. Na drugoj strani su, pak, golove dali Lovrić i Pršir.

No, u drugom poluvremenu Gorica se uozbiljila te je brzo riješila sve dvojbe ovog susreta. Velikogoričani su zabili pet pogodaka i prošli dalje, uz uvjerljivih 7:3. Po gola za Goricu dali su Lovrić i Mitrović, po jedan Pršir i Dieye, dok je domaći igrač Svast postigao autogol.

U srijedu, s početkom u 16 sati, na HNTV-u pogledajte izravni prijenos dvoboj Bednja - Osijek.

SuperSport Hrvatski nogometni kup (šesnaestina finala): Nehaj - Gorica 3:7 (Tomac 11., 36., Prizmić 28., Svast 54.-ag/Lovrić 9., 78.-11m, Pršir 13., Mitrović 47., 82., Dieye 88.)

Srijeda (15.9.): Bednja - Osijek (16 sati, uživo na HNTV-u)

Kasnije: Pitomača - Rijeka (21.9., uživo na HNTV-u), Dugopolje - Lokomotiva (21.9.), Primorac Biograd - Hajduk (21.9., uživo na HNTV-u), Mladost Ždralovi - Inter-Zaprešić (21.9.), Orijent 1919 - Dinamo (22.9., uživo na HNTV-u), Vuteks Sloga - Istra 1961 (22.9.), Karlovac 1919 - Slaven Belupo  (22.9., uživo na HNTV-u), Međimurje - Šibenik (22.9.), Rudar Labin - Split (22.9.), Belišće - Jaska Vinogradar (22.9.), Bjelovar - Rudeš (22.9.), Sesvete - Varaždin (22.9.), BSK - Cibalia (22.9.), Zagreb - Oriolik (22.9.)