Objavljeno: Sri 28.03.2018.

Treća HNL: Croatia vodeća, remi Koprivnice i Međimurja

Treća HNL - Jug: Croatia se vratila na prvo mjesto

Nogometaši Croatije vratili su se na prvo mjesto ljestvice Treće HNL - Jug, iako klub iz Zmijavaca još uvijek ima utakmicu manje u odnosu na suparnike iz samog vrha.

U zaostalom ogledu 17. kola Croatia je na domaćem terenu bila bolja od Junaka 2:1, iako su Sinjani vodili 1:0 golom Džonija u 43. minuti.

No, u drugom se poluvremenu dogodio preokret, a inicirali su ga strijelci Mrkonjić u 50. i Stipić u 53. minuti.

Treća HNL - Jug, zaostala utakmica 17. kola: Croatia - Imotski 2:1 (Mrkonjić 50., Stipić 53./Džoni 43.)

Redoslijed: 1. Croatia 41 (-1), 2. Split 40, 3. Primorac Biograd 39, 4. Zadar 34, 5. Primorac Stobreč 34 (-1), 6. Jadran Ploče 34 (-1), 7. Urania 33, 8. Hrvace 31 (-1)...

Treća HNL - Istok: Remi Koprivnice i Međimurja

U srijedu je odigrana zaostala utakmica 16. kola Treće HNL - Istok. Pobjednika nije bilo u dvoboju Koprivnice i Međimurja (1:1).

Domaćin je poveo pogotkom Luke Čakarića pred sam kraj prvog poluvremena (44.), no gosti su uspjeli doći do boda pogotkom Ivana Režića 20 minuta kasnije.

Koprivnica se bodovno izjednačila s trećeplasiranim BSK-om, dok je Međimurje ostalo na osmom mjestu.

Treća HNL - Istok, zaostala utakmica 16. kola: Koprivnica - Međimurje 1:1 (Čakarić 44./Režić 64.)

Redoslijed: 1. Osijek II 35, 2. Bedem 32, 3. Koprivnica 32, 4. BSK 32, 5. Marsonia 30 (-1), 6. Čepin 29, 7. Slavija 29, 8. Međimurje 28...