Objavljeno: Sri 17.03.2021.

Treća HNL: Marsonia sigurno vodeća, pobjede vodećih momčadi Središta

Treća HNL - Istok: Marsonia se dodatno učvrstila na vrhu

Nogometaši Marsonije pobijedili su Valpovku s 2:0 u zaostalom ogledu 16. kola Treće HNL - Istok čime su dodatno povećali prednost na vrhu ljestvice. Brođani imaju četiri boda više od drugog Belišća, ali i jednu odigranu utakmicu manje. Jašarević je u petoj minuti zabio prvi gol na susretu, a Bungić je početkom nastavka postavio konačnih 2:0. Gosti su gotovo cijelo drugo poluvrijeme odigrali s igračem manje.

U također zaostalom dvoboju 16. kola NAŠK i Đakovo Croatia su remizirali u Našicama 1:1. Gosti su poveli golom Ivića u 17. minuti, dok je na kraju prvog dijela izjednačio Janžek.

Treća HNL - Istok, zaostale utakmice 16. kola: Marsonia - Valpovka 2:0 (Jašarević 5., Bungić 51.), NAŠK Našice - Đakovo Croatia 1:1 (Janžek 44./Ivić 17.)

Redoslijed: 1. Marsonia 42 (-1), 2. Belišće 38, 3. Čepin 33, 4. Vukovar 1991 31, 5. Đakovo Croatia 31…

Treća HNL - Središte: Pobjednički dan vodećeg dvojca

U srijedu su odigrana dva zaostala susreta Treće HNL - Središte, a pobjede su upisali Jarun i Kurilovec, dvije vodeće momčadi na ljestvici koje vode utrku prsa o prsa za sami vrh.

Jarun je u zaostalom susretu 14. kola s čak 7:0 svladao Mladost iz Petrinje. Ivan Baraban je s tri pogotka bio prvo ime susreta, a dodatno su goste potopili Ačkar (pogodak iz jedanaesterca), Špišić, Blaževski i Vragolović.

Kurilovec je, pak, u zaostalom dvoboju 13. kola svladao Vrbovec u gostima s 2:0. Već u prvoj minuti domaćin je ostao s igračem manje (isključenje vratara Zrinščaka), a pobjedu su gostima osigurali Sedlaček, golom s bijele točke, i Caio.

Treća HNL - Središte:

Zaostala utakmica 13. kola: Vrbovec - Kurilovec 0:2 (Sedlaček 26.-11m, Caio 45.+2)

Zaostala utakmica 14. kola: Jarun - Mladost Petrinja 7:0 (Baraban 15., 55., 57., Ačkar 21.-11m, Špišić 45.+1, Blaževski 69., Vragalović 73.)

Redoslijed: 1. Jarun 40, 2. Kurilovec 39, 3. Trnje 33, 4. Zagorec 31, 5. Lučko 28…