Objavljeno: Sri 07.11.2018.

Treća HNL: Slavlja Kurilovca i Junaka, remi Croatije i Kamena

Treća HNL - Zapad: Kurilovec uvjerljiv u Poreču

U srijedu je odigrana jedna zaostala utakmica 11. kola Treće HNL - Zapad, a u njoj je Kurilovec bio uvjerljiv u Poreču te je svladao domaći Jadran 4:1.

Luka Sedlaček postigao je uvodna dva gola za goste (24. i 29. minuta). Potom su vodstvo gostiju dodatno podebljali Muhar i Spudić, a tek je u 75. minuti Valenta realizirao jedanaesterac i tako postigao počasni gol za Jadran.

Ova je pobjeda dovela Kurilovec na osmo mjesto ljestvice.

Treća HNL - Zapad, zaostala utakmica 11. kola: Jadran Poreč - Kurilovec 1:4 (Valenta 75.-11m/Sedlaček 24., 29., Muhar 35., Spudić 52.)

Redoslijed: 1. Vinogradar 34, 2. Dubrava Tim Kabel 27, 3. Krk 27, 4. Orijent 27, 5. HAŠK 24...

Treća HNL - Jug: Lagana pobjeda Junaka protiv Stobrečana

U zaostaloj utakmici desetog kola Treće HNL - Jug nogometaši Junaka u Sinju vrlo su lako, s 4:0, svladali Primorac iz Stobreča. Seriju pogodaka lider Lige započeo je već u prvoj minuti kada je Andrić pogodio suparničku mrežu. Potom je dva puta zabijao Robert Jandrek, a konačnih 4:0 za Junak postavio je Barać.

Croatia i Kamen odigrali su 1:1. Domaćin je poveo golom Milasa u 24., no u 57. minuti izjednačio je Kujundžić kada je realizirao jedanaesterac.

Treća HNL - Jug, zaostale utakmice 10. kola: Croatia - Kamen 1:1 (Milas 24./Kujundžić 57.-11m), Junak - Primorac Stobreč 4:0 (Andrić 1., Jandrek 38., 40., Barać 45.)

Redoslijed: 1. Junak 28, 2. Uskok 22, 3. Primorac Biograd 22, 4. Urania 21, 5. Jadran Ploče 17...