Objavljeno: Sri 22.09.2021.

Treća HNL - Središte: Stala pobjednička serija Zagorca

Ove srijede je odigrana većina utakmica šestog kola Treće HNL - Središte, a nogometaši Zagorca su po prvi puta od starta sezone ostali bez pobjede. S pet vezanih pobjeda Zagorec je došao u goste kod Dugog Sela. Domaćin je slavio 2:1, iako je lider Lige poveo već u petoj minuti pogotkom Radoša. No, u nastavku susreta, domaćinu su tri boda osigurali Grgić u 51. i Radović u 64. minuti.

Četvrtu pobjedu u sezoni upisalo je Gaj Mače koji je na domaćem terenu svladao Mladost iz Petrinje s 5:0. Domaćin je sve golove dao u drugom poluvremenu, a trostruki je strijelac bio Martin Šaban.

Trnje je u gostima pobijedilo Vrbovec 1:0 golom Kanceljaka, dok je u gostima uspješno bilo i Lučko, koje je svladalo Maksimir 3:1. Golove su postizali Puntar, Marinić i Jovičević.

Gol Brajka početkom drugog poluvremena odlučio je dvoboj Ponikvi i Lukavca (1:0).

Treća HNL - Središte, 6. kolo: Gaj Mače - Mladost Petrinja 5:0 (Kotarski 48., Šaban 54., 68., 90.+3, Josipović 90.+1), Maksimir - Lučko 1:3 (Starčić 75./Puntar 21., Marinić 45.+1-11m, Jovičević 79.), Ponikve - Lukavec 1:0 (Brajko 47.), Dugo Selo - Zagorec 2:1 (Grgić 51., Radović 64./Radoš 5.), Trešnjevka - HAŠK 1:2 (Burić 34.-11m/Miloš 61., Krajačić 84.), Vrbovec - Trnje 0:1 (Kanceljak 12.), Kurilovec - Bistra 2:1 (Tolj 3., Selman 40./Budimir 76.)

Kasnije: Segesta - Ravnice (27.10), Karlovac 1919 - Vrapče (27.10.)

Redoslijed: 1. Zagorec 15 bodova, 2. Dugo Selo 13, 3. Trnje 13, 4. Gaj Mače 12 (-1), 5. Karlovac 1919 10 (-1)...