Objavljeno: Uto 21.05.2019.

Treća HNL - Zapad: Ponikve uvjerljive protiv porečkog Jadrana

U utorak su zaostalu utakmicu 25. kola Treće HNL - Zapad odigrali nogometaši Ponikva i porečkog Jadrana.

Dvoboj susjeda iz sredine ljestvice završio je uvjerljivom pobjedom domaćina od 4:1, iako su gosti poveli golom Vlizla u 11. minuti. No, taj primljeni pogodak nije negativno utjecao na domaćina koji je u 32. minuti izjednačio, a strijelac je bio Banovec.

Kontrolu utakmice Ponikve su dobile kada je Gusković u 38. i 51. minuti zabio za 3:1, dok je u 73. konačnih 4:1 postavio Ćukelj.

Klub iz Poreča ostao je deseti, dok su mu se Ponikve današnjom pobjedom približile na bod zaostatka (43-44).

Treća HNL - Zapad, zaostala utakmica 25. kola: Ponikve - Jadran Poreč 4:1 (Banovec 32., Gusković 38., 51., Ćukelj 73./Vlizlo 11.)

Redoslijed: 1. Vinogradar 74, 2. Dubrava Tim Kabel 70, 3. Orijent 65, 4. Trnje 55, 5. Kurilovec 52...