Objavljeno: Sri 22.11.2017.

Uefa Futsal Cup: Nacional pobijedio Dina Moskvu

Nacional, aktualni prvak 1. HMNL, otvorio je pobjedom nastupe u skupini B Elitne runde Uefa Futsal Cupa. U dramatičnom ogledu Nacional je s 3:2 svladao Dina Moskvu.

Ruski je sastav prvi poveo, u 14. minuti preko Razuvanova, no samo tri minute kasnije izjednačio je najbolji igrač ogleda Matheus. U nastavku je prvo Nacional došao do prednosti (Andre Gomes 32.) koju je samo minutu kasnije anulirao Razorenov, no spomenuti Matheus ključni je gol za pobjedu postigao u 38. minuti.

Teže od očekivanog na startu je domaći Sporting Club de Portugal pobijedio belgijski Halle-Gooik, također s 3:2.

U drugom kolu, u četvrtak (21:30 sati), Nacional će igrati protiv Sportinga.

Uefa Futsal Cup, elitna runda, skupina B (1. kolo): Nacional - Dina Moskva 3:2 (Matheus 17., 38., Gomes 32./Razuvanov 14., Razorenov 33.), Sporting Club de Portugal - Halle-Gooik 3:2