Objavljeno: Pet 11.10.2019.

Uvjerljiva pobjeda Hrvatske U-21 na premijeri Igora Bišćana

Hrvatski nogometni reprezentativci do 21 godine starosti uvjerljivo su pobijedili vršnjake iz Mađarske s 4:1 u prijateljskom susretu.

Itekako uspješna tako je bila premijera Igora Bišćana, novog izbornika na klupi U-21 reprezentacije. Ispred Hrvatske U-21 je, pak, kvalifikacijska utakmica za odlazak na Europsko prvenstvo. U ponedjeljak (19 sati) gostuje kod San Marina, uz izravan prijenos na HNTV-u.

Sandro Kulenović prvi je načeo Mađare golom u devetoj minuti, no na odmor se otišlo uz 1:1 jer je Bence Biro pogodio hrvatsku mrežu u 41. minuti.

Ali, u nastavku je Hrvatska dominaciju pretvorila i u visoku pobjedu. Neven Đurasek je u 59. postigao gol za 2:1, Ivan Posavec je u 71. povećao na 3:1, dok je u 81. minuti Soldo postavio konačnih 4:1 za Hrvatsku U-21.

Prijateljska utakmica, U-21: Hrvatska - Mađarska 4:1