Objavljeno: Čet 15.11.2018.

Hrvatski prvak Novo Vrijeme startao je porazom u skupini C Elitne runde futsalske Lige prvaka. Odlična lisabonska Benfica pobijedila je klub iz Makarske s uvjerljivih 5:0.

Na početku su igrači Benfice uporno pogađali okvir suparničkih vratiju, no vrlo brzo je procurilo. Cecilio je u sedmoj minuti pogodio za 1:0, a do kraja poluvremena dva je gola postigao Campos za 3:0.

U drugom poluvremenu nastavljena je dominacija vidno kvalitetnije Benfice. Robinho je odmah u 23. minuti povećao na 4:0, dok je Campos svojim trećim pogotkom zaokružio seriju golova i postavio konačnih 5:0.

Utakmicu drugog kola skupine Novo Vrijeme igra u petak protiv druge lisabonske momčadi, Sportinga, s početkom u 21:30 sati, također uz izravan prijenos na HNTV-u.

Elitna runda, skupina C (1. kolo): Benfica - Novo Vrijeme 5:0 (Cecilio 7., Campos 10., 19., 29., Robinho 23.), Sporting - Sibirjak 4-0