Objavljeno: Sri 18.04.2018.

U četvrtfinalu Hrvatskog kupa za žene, susretu dvije najbolje hrvatske ekipe, Split je iznenađujuće uvjerljivo pobijedio braniteljice naslova, ekipu Osijeka s 4:1.

Moramo napomenuti kako u Prvenstvu Osječanke imaju 13 pobjeda u 13 utakmica te razliku pogodaka 157-1!

No, na ovom su gostovanju u 90 minuta primile čak četiri pogotka: u 12. minuti je za 1:0 pogodila Valušek, u 20. je Bukač povećala na 2:0, a potom je dva pogotka postigla Leonarda Balog za visokih 4:0.

U sudačkoj nadoknadi tek je Radeljić postigla počasni gol za Osijek.

Ranije su polufinale Kupa izborile nogometašice Dinama i Katarine Zrinski, dok Agram i Rijeka u četvrtak (19.3.) igraju posljednji četvrtfinalni ogled.

Hrvatski nogometni kup za žene (četvrtfinale): Split - Osijek 4:1 (Valušek 12., Bukač 20., Balog 24., 76./Radeljić 90.+3)