Objavljeno: Pon 11.11.2019.

Vlašić i Barišić upisali asistencije

Moskovski CSKA pobijedio je Soči u gostima s 3:2, u dvoboju 16. kola ruske Premier lige, a hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić ponovno je direktno sudjelovao u slavlju svoje momčadi.

Vlašić je u 52. minuti asistirao za izjednačujući pogodak na 2:2, a samo tri minute kasnije CSKA je postigao i pogodak za 3:2 koji je osigurao tri boda na ovom gostovanju.

Vlašić je iz igre izašao pet minuta prije kraja ogleda. Kristijan Bistrović odigrao je svih 90 minuta za CSKA, dok je Zvonimir Šarlija u igru ušao u 58. minuti.

Asistencijom se još jednom istaknuo Borna Barišić u dresu Rangersa. Njegov je klub u 13. kolu škotskog Premiershipa svladao Livingston u gostima 2:0, a Barišić, koji je odigrao cijeli susret, dodao je Morelosu za 2:0 početkom drugog poluvremena.